Regulamin

Kochane klientki, jesteście wyjątkowe!

Każdą z Was traktuję indywidualnie I staram się poświęcić Wam maksimum uwagi i czasu jaki Wy poświęcacie na wizytę w Bioestic 🙂

Dlatego Szanujmy nawzajem swój czas i pieniądze. Przychodząc na zabieg w pełni akceptujesz poniższy regulamin!

KONTAKT

 – W sytuacji gdy nie odbieram telefonu- prawdopodobnie wykonuję zabieg uniemożliwiający jego przerwanie. Proszę o kontakt w wiadomościach sms, messenger , whats up . Wystarczy krótka informacja czym jesteście zainteresowane i w jakim terminie – jest to najszybsza metoda kontaktu ze mną, gdy nie odbieram telefonu – jak tylko będzie możliwość oddzwonię lub odpiszę.

Wizytę można odwołać, czy przesunąć na inny termin, jednak trzeba  o tym poinformować.

Osoby nie zjawiające się na wizytę bez wcześniejszego uprzedzenia, przekładające terminy po kilka razy, odwołujące wizytę z błahego powodu na 15 min. przed zabiegiem, nie będą miały możliwości umówienia się ponownie, ponieważ są już dla mnie niewiarygodne. Jeżeli dana osoba, będzie chciała się umówić ponownie, będzie musiała zapłacić z góry za całość usługi. Tylko wtedy zostanie wpisana w kalendarz.

Klientka, która nie pojawiła się na pierwszej wizycie, a domaga się wyznaczenia kolejnego terminu, może się umówić pod warunkiem, że przeleje wcześniej na moje konto zadatek (bezzwrotny! ) w wysokości 50% od ceny wybranej usługi.

PUNKTUALNOŚĆ

Proszę o punktualność, dopuszczam spóźnienie do 10min, jeżeli ktoś spóźnia się 30min lub więcej, nie wykonam usługi,  Punktualność to również nieprzychodzenie godzinę wcześniej, ponieważ układam sobie zabiegi tak, żeby móc w międzyczasie wyczyścić miejsce zabiegowe , przygotować stanowisko i chwilę odpocząć .

 

 

Nasza oferta

  • stylizacja paznokci
  • makijaż permanentny brwi 
  • pedicure
  • mezoterapia mikroigłowa
  • mikrodermabrazja diamentowa
  • Depilacja woskiem
  • makijaż okolicznościowy

Studio Urody Bioestic

ul. Przylep - Solidarności 41/b Zielona Góra

( dawniej ul 22 Lipca - GPS)

tel. +48 886 374 033

Kontakt SMS, MESSENGER 

Facebook - Stylizacja paznokci studio urody Bioestic

Facebook Makijaz permamentny - Makijażpermanentny Kalina Kulczyk 

https://bioestic.pl