Makijaż permamentny

Pigmentacja brwi, bez względu na technikę pracy ombre, puderową  lub hybrydową, ma za zadanie podkreślić naturalną urodę brwi klientki bez efektu nienaturalnego koloru i przerysowania. Pozwoli to na uzyskanie pięknych i symetrycznych brwi, uzupełni braki oraz podkreśli kolor. Mając  zarysowany kształt, najbardziej pasujący do Twojego typu urody,  brwi zawsze będą wyglądać dobrze i naturalnie. Makijaż permanentny to gwarancja idealnego wyglądu na co dzień. Wykonuje się go przy pomocy hipoalergicznych barwników syntetycznych, wprowadzanych do zewnętrznych warstw skóry.

 

Efekt prawidłowego wykonania zabiegu zabiegu w zależnośći od metody i indywidualnego metabolizmu organizmu klientki widoczny jest od 2 do  kilku lat ( Makijaż permamentny nie może być trwałym tatuażem !!!!) 

Makijaż permanentny polecany jest osobom, które narzekają na brak czasu a chcą zawsze wyglądać pięknie i świeżo. Noszą okulary lub szkła kontaktowe, które przeszkadzają w perfekcyjnym wykonaniu makijażu. Są uczulone na kosmetyki kolorowe lub zwyczajnie pragną mieć zawsze perfekcyjnie wykonany makijaż.

Najnowsze techniki – metody pigmentacji brwi

 

Aby spokojnie przejść proces pigmentacji oraz gojenia proszę zapoznaj się z całym procesem pigmentacji oraz przeciwskazaniami do zabiegu

Pierwszym etapem poprzedzającym pigmentację jest wykluczenie wszystkich przeciwwskazań, które mogą zdyskwalifikować nas do zabiegu. Proszę nie zatajaj informacji dot. stanu zdrowia. Poszczególne przeciwwskazania nie znalazły się w karcie bez przyczyny. Zatajenie ich może mieć zły wpływ na pigmentację oraz efekt końcowy.

PRZECIWWSKAZANIA:
 • ciąża, anemia, bielactwo, cukrzyca, łuszczyca w obszarze pigmentacji, hemofilia
 • przyjmowanie leków sterydowych i antybiotyków, antykoagulantów
 • opryszczka (w aktywnej fazie i nie zagojona do końca)
 • przebyte choroby gałki ocznej
 • tendencje do stanów zapalnych spojówek i odwarstwiania siatkówki
 • choroby zakaźne
 • choroby nowotworowe (wymagana konsultacja lekarska)
 • stosowanie odżywek stymulujących wzrost rzęs (Należy zachować minimum miesięczną przerwę w aplikowaniu odżywki zarówno przed jak i po zabiegu)

Następnym krokiem jest regulacja brwi oraz rysunek wstępny, który ma na celu dobrać idealne proporcje brwi  wg rysów twarzy oraz  zwizualizować finalny kształt brwi.   Rysunek jest etapem, który ma na celu wyznaczyć idealny, dokładny i precyzyjnie zaznaczony kształt (na pierwszy rzut oka może wydawać Ci się gruby/toporny). Makijaż permanentny to zabieg, którego efekt jest trwały i nie można go tak łatwo usunąć, dlatego nie bój się mówić o własnych odczuciach.

 

Mocniejsze nasycenie koloru bezpośrednio po zabiegu,  zaczerwienienie w zapigmentowanej okolicy oraz lekko powiekszony kształt ze wzgl na opuchliznę ” zmęczenie skóry”  jest naturalnym procesem i nie należy panikować , gdyż po kilku dniach kolor zacznie się wyłuszczać , rozjaśni się o około 40 % , a efekt finalny zostanie uzyskany po około 4 tygodniach.

Ważne jest, aby stosować się do zaleceń specjalisty. Pamiętaj, że pielęgnacja po zabiegu jest równie ważna jak sam zabieg. Jeżeli chcesz, aby brwi równomiernie się wygoiły a finalny efekt był satysfakcjonujący zapoznaj się z zaleceniami po zabiegowymi, które zawsze znajdziesz na stronie  oraz otrzymasz na kartce po skończonym zabiegu .

 

 

TECHNIKA OMBRE/ PUDER

Jedna z najbardziej popularnych technik pigmentacji brwi na rynku.

Brwi po wyłuszczeniu nie powinny mieć idealnie zarysowanych granic. Dzięki umiejętnemu rozproszeniu pigmentu widoczna jest gradacja od podstawy brwi ku górze, a przody brwi pozostają delikatne. Technika ta pozwala uzyskać maksymalnie naturalny efekt i jest odpowiednia dla wszystkich typów skóry oraz osób w każdym wieku. Makijaż permanentny techniką Ombre Brows idealnie sprawdzi się u osób z tłustą skórą.

TECHNIKA /METODA HYBRYDOWA

Hybrydowy makijaż permanentny brwi to połączenie metody włoskowej z metodą cieniowania, które razem zapewniają spektakularny efekt bez „pustych” miejsc. Zabieg polecany jest szczególnie osobom z wyjątkowo przerzedzonymi brwiami oraz osobom, które utraciły włoski brwi wskutek choroby lub złej pielęgnacji.

Dzięki połączeniu dwóch metod brwi hybrydowe zachwycają eleganckim i naturalnym efektem – bez wrażenia przerysowania.

Mikropigmentacja metodą hybrydową rekomendowana jest zwłaszcza w przypadku całkowitego braku brwi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Mezoterapia mikroigłowa - lifting bez skalpela

Depilacja woskiem

Mikrodermabrazja diamentowa

Stylizacja paznokci

Makijaż permamentny

Nasza oferta

 • stylizacja paznokci
 • profilometria i geometria brwi
 • makijaż permamentny
 • mezoterapia mikroigłowa
 • mikrodermabrazja diamentowa
 • pedicure

Studio Urody Bioestic

ul. Przylep – Solidarności 41/b Zielona Góra

tel. +48 886 374 033

email: kontakt@bioestic.pl

https://bioestic.pl