Mikrodermabrazja diamentowa

Z kompletnym rytuałem pielęgnacyjnym.

Rodzaje zabiegów mikrodermabrazji diamentowej

CAVIAR & MATRIX LINE – Przeciwzmarszczkowy zabieg z kawiorem, aktywujący 14 genów młodości, dla skóry dojrzałej z utratą napięcia.

LIPOSOM CERTUS COLLAGEN LINE – Stymulujący zabieg  z Certus Collagenem na pierwsze oznaki starzenia

HYALURON 3D LINE –  Ultra Nawilżający zabieg z  3 rodzajami kwasu hialuronowego dla skóry suchej

Wskazania do zabiegu

wiotkość , suchość , szorstkość skóry

zmarszki mimiczne, palacza , słoneczne

plamy posłoneczne, starcze,odbarwienia skóry

nadmierne rogowacenie okołomieszkowe, 

rozszerzone pory, zaskórniki , trądzik pospolity, łojotok

blizny potrądzikowe, zanikowe i przerosłe

przygotowanie skóry do operacji plastycznych

Jak przebiega zabieg?

Zabieg mikrodermabrazji diamentowej połaczony z kompletnym rytuałem pielegnacyjnym (przygotowanie okolicy zabiegowej, pelling- złuszczanie,serum-amułka ,maska ,krem) został stworzony z myślą o osobach, które zmagają się z problematyczną skórą.

Rezultaty są widoczne natychmiast  dając widoczny efekt już po pierwszej wizycie . Zjawisko złuszczenia uzyskuje się wskutek działania ścierających głowic pokrytych warstwą diamentu wraz z  pompą zasysającą zrogowaciały naskórek.

Zabieg wywołuje reakcję naszej skóry, która zaczyna tworzyć nowe pełnowartościowe komórki. Nowe komórki, zastępują te celowo złuszczone, nadając nowy wygląd naszej cerze.

Dzięki kontroli nad stopniem mechanicznej ścieralności martwego naskórka mikrodermabrazja diamentowa pozwala uzyskać pożądany efekt, uwzględniając indywidualne potrzeby skóry. Dodatkowo, poprzez usunięcie powierzchniowych warstw skóry pobudzana jest produkcja kolagenu i elastyny, stymulowany jest naturalnie wzrost nowej tkanki, naskórek zostaje pogrubiony. Skóra staje się promienna, gładka, świeża i elastyczna.

Zmiany zachodzą także w skórze właściwej, ponieważ kuracja polepsza krążenie krwi i limfy oraz przyspiesza usuwanie toksyn. Mimo iż jest to metoda mechaniczna, nie niesie ryzyka uszkodzenia skóry, ponieważ efekt eksfoliacji uzyskiwany jest stopniowo. Zabieg ten jest w pełni kontrolowany, co oznacza, że intensywność ścierania jest dobierana indywidualnie do rodzaju problemu i stanu skóry klienta. W przeciwieństwie do niektórych zabiegów, takich jak peeling chemiczny czy resurfacing laserem, mikrodermabrazja nie wywołuje alergii, przebarwień i nie pozostawia blizn. Na długi czas poprawia nawilżenie skóry i regeneruje ją w widoczny sposób.

Głęboka mikrodermabrazja spłyca liczne blizny i rozstępy, redukuje, a często całkowicie eliminuje drobne zmarszczki i zmniejsza pory. Bardzo dobrze sprawdza się również przy rozjaśnianiu przebarwień.

Czy zagieg jest bolesny?

Zabieg całkowicie bezbolesny nie wymaga rekonwalescencji , połaczony z masażem ,aplikacją maski i koncentratu- serum , amupułki  w zależności od wskazań pozwala na relaks i odprężenie podczas przeprowadzanej procedury.

Przeciwwskazania do zabiegu:

 • ciąża, karmienie piersią
 • zakażenia wirusowe ( opryszka w fazie aktywnej), grzybicze i bakteryjne skóry
 • uszkodzenia naskórka- przerwanie ciągłości, rany
 • trądzik krostkowy – ropny  i różowaty ( za zgodą lekarza)
 • nadżerki
 • nowotwory skóry
 • skłonnośc do tworzenia się bliznowców
 • terapia przeciwtrądzikowa retinoidami  ( 6 m-cy przerwy po zakończeniu kuracji)

Postępowanie przed I po zabiegu:

 • Na tydzień przed zabiegiem należy odstawić stosowane w miejscu zabiegowym kremy do depilacji, preparaty o działaniu złuszczającym, peelingującym lub powierzchniowe retinoidy.
 • Mężczyźni nie powinni golić się w dniu zabiegu
 • Po zabiegu unikać opalania, stosować kremy z filtrem SPF
 • przez 72 godziny unikać kąpieli w chlorowanej wodzie i sauny
 • zaleca sie większe spozycie wody mineralnej co podnosi poziom uelastycznienia skóry
 • Wykonując zabiegi jesienią i zimą, należy pamiętać aby chronić skórę po zabiegu przed szkodliwymi czynnikami środowiskowymi: wiatr czy niska temperatura.

Częstotliwość zabiegów

Korzyści widoczne są już po pierwszym razie. Każdy następny potęguje efekt. Skóra nabiera zdrowego, promiennego wyglądu, ma jednolity koloryt, jest gładka i elastyczna, zyskuje zdolności obronne, lepiej absorbuje kosmetyki.

Częstotliwość wykonywania zabiegów i ich ilość w serii zależy od problemu skóry oraz intensywności peelingu i wynosi od 2 do 15 powtórzeń w odstępach 7 – 28 dni. Polecane jest również wykonywanie pojedynczych zabiegów mikrodermabrazji, jako doskonałego peelingu zwiększającego absorpcję składników aktywnych i przygotowującego skórę do dalszej pielęgnacji.

Mezoterapia mikroigłowa - lifting bez skalpela

Depilacja woskiem

Mikrodermabrazja diamentowa

Stylizacja paznokci

Makijaż permamentny

Nasza oferta

 • stylizacja paznokci
 • profilometria i geometria brwi
 • pedicure
 • mezoterapia mikroigłowa
 • mikrodermabrazja diamentowa
 • depilacja woskiem

Studio Urody Bioestic

ul. Przylep – Solidarności 41/b Zielona Góra

tel. +48 886 374 033

email: kontakt@bioestic.pl

https://bioestic.pl