Stylizacja paznokci

Manicure klasyczny / hybrydowy.

Manicure przebiega w następujący sposób:

1. Spiłowanie paznokci – skrócenie i nadanie im odpowiedniego kształtu (najbardziej popularne to „migdał” lub „kwadrat,

2. Nawilżenie i odsunięcie skórek oraz wycięcie ich za pomocą cążek,frezarki

3. Wypolerowanie i nabłyszczenie płytki paznokciowej/zmatowienie, odtłuszczenie i nałożenie wzmacniającej odżywki lub lakieru hybrydowego (utwardzany w lampie LED),

4. Nałożenie odżywczej oliwki na skórki paznokciowe oraz balsamu do rąk i paznokci.

Przeciwwskazania do zabiegu manicure

grzybica, drożdżyca paznokci i okołopaznokciowa,

infekcje bakteryjne paznokci i okolicy okołopaznokciowej,

brodawki paznokciowe,

stany zapalne i alergiczne okolicy zabiegowej.

Dla kogo?

 

Manicure hybrydowy jest polecany dla osób, którym zależy na pięknych i zadbanych paznokciach przez dłuższy czas a klasyczne lakiery nie sprawdzają się ze względu na słabą, łamliwą i rozdwajającą się płytkę paznokciową. Dla osób, które ze względu na słabą płytkę nie mogą zapuścić paznokci – lakier hybrydowy wraz z bazą i topem tworzy grubszą i bardziej odporną warstwę, więc utrzymanie paznokci w dobrym stanie i zapuszczenie ich u takich osób będzie dzięki temu łatwiejsze. Manicure hybrydowy, ze względu na swoją odporność, jest także polecany dla osób u których klasyczne lakiery nie utrzymują się dłużej ze względu na tryb pracy i codzienne obowiązki – częste moczenie dłoni, praca w rękawiczkach lateksowych.

Jak długo trzyma się manicure hybrydowy?

To jak długo utrzymuje się na paznokciach manicure hybrydowy, zależy od płytki paznokciowej. U osób, u których płytka paznokciowa jest bardziej tłusta, lakier hybrydowy trzyma się krócej natomiast jeżeli mamy płytkę bardziej suchą lakier hybrydowy utrzymuje się dłużej. Druga kwestia dotyczy jakości płytki. Jeżeli mamy płytkę mocną – lakier będzie utrzymywał się dłużej, natomiast na płytce cienkiej, skłonnej do rozdwajania, łamania się i pękania jest większe prawdopodobieństwo, że lakier odpryśnie, złamie się paznokieć itp. I manicure będzie trzymał się krócej. To jak długo utrzymuje się manicure hybrydowy zależy również od trybu pracy – jeżeli często moczymy dłonie, pracujemy w rękawiczkach lateksowych lub narażamy paznokcie często na urazy mechaniczne – lakier również będzie utrzymywał się krócej.

Mezoterapia mikroigłowa - lifting bez skalpela

Depilacja woskiem

Mikrodermabrazja diamentowa

Stylizacja paznokci

Makijaż permamentny

Nasza oferta

  • stylizacja paznokci
  • profilometria i geometria brwi
  • pedicure
  • mezoterapia mikroigłowa
  • mikrodermabrazja diamentowa
  • depilacja woskiem

Studio Urody Bioestic

ul. Przylep – Solidarności 41/b Zielona Góra

tel. +48 886 374 033

email: kontakt@bioestic.pl

https://bioestic.pl